Nedávné Newslettery

Nulové emise oxidu uhličitého, díky pracovním cestám s UNIGLOBE IC Travel!

Vážení klienti, odpovědná sociální a klimatická cestovní politika se stává stále více samozřejmou součástí CSR (Corporate Social Responsibility). Naše služby nestačí být již jen bezpečné díky našemu Travel Risk Management, ale musí být také zohledňován vliv cestování na životní prostředí. Cestování letadlem autem, trajektem a i ubytování vytváří znatelnou uhlíkovou stopu ve formě emisí CO2. Pro naplnění vašich cílů v eliminaci uhlíkové stopy z nakoupených cestovních služeb proto ve spolupráci s našim partnerem Thrust Carbon https://thrustcarbon.com/ zajišťujeme pro naše klienty Certifikát nulových emisí CO2 z pracovních cest. A tím důkaz pro vaše systémy řízení jakosti, investory, akcionáře, že vaše společnost odpovědně přispívá k dodržení Pařížské dohody 2015 o klimatu. 

 

Jak probíhá spolupráce s námi v této oblasti?

Vytvoříme vám přímý přístup do portálu https://thrustcarbon.com/, kde budete mít vždy aktuální přehled:

stavu vašeho cestování – letenkách, jízdenkách a voucherech

stavu uhlíkové stopy, tedy o množství CO2 vygenerovaného z letecké a automobilové přepravy, ubytování a dalších způsobů přepravy

stavu eliminace (offsetu) této uhlíkové stopy a příslušný reporting

U nás objednané služby (letenky, vlakové jízdenky, vouchery na ubytování, pronájem auta) vkládáme do portálu a podle vašeho požadavku je „vyčistíme“ od CO2 v plném nebo částečném rozsahu

Fakturace probíhá podle dohody – po uskutečnění cesty, nebo měsíčně nebo čtvrtletně. Průběžně tvořený report o takovém „čistění“ máte vždy přehledně k dispozici od nás nebo na portále.

 

Zajímá vás naše nabídka? Chcete získat bližší informace k našemu CO2 offset programu? Napište nám na ichrastek@uniglobeictravel.cz nebo zavolejte +420 727 897 156. Těšíme se, že společně přispějeme k tomu, že naše planeta bude stále krásným místem pro život.