Nedávné Newslettery

Jste příliš malí pro agenturu na služební cesty?

Také si myslíte, že jste příliš malá společnost pro agenturu, která zajišťuje služební cesty?

Naopak! Průzkumy ukazují, že právě malé společnosti mají daleko větší cestovní náklady na osobu, než jejich větší konkurenti. Není to tím, že by měly lepší lety, pronájem aut nebo hotely. Je to proto, že malé společnosti často rezignují na používání profesionálního cestovního managementu, protože mají dojem, že jsou na tuto službu příliš malí.

Existují tři hlavní příčiny mrhání peněz při cestování:

1.Čas

Pokud máte omezený počet zaměstnanců, stěží můžete akceptovat, aby jeden z nich byl plně zaměstnán zařizováním cestovních záležitostí. Profesionálové v zajišťování služebních cest znají rezervační systémy a jsou schopni Vám zajistit letenky a ubytování i v jinak nedostupných termínech. Nezatěžujte se cestovní agendou, nechte Vaše zaměstnance, ať se soustředí na svoji práci.

 

2.Nemožnost dosáhnout na zákaznické benefity 

Jako malý zákazník těžko dosáhnete na klientské výhody, ke kterým má cestovní agentura díky svým trvalým obchodním partnerstvím přístup. Jsme v dlouhodobém partnerství s mnoha aeroliniemi, hotelovými řetězci a autopůjčovnami. Díky našim kontaktům Vám dokážeme zpřístupnit výhodnější ceny a zákaznické benefity.

3.Neočekávané náklady

Malé nepředpokládané výlohy jako jsou třeba poplatky za zavazadla, poplatky za víza, nebo jiné nečekaně vysoké místní ceny a poplatky mohou v součtu poměrně výrazně zvýšit cestovní výlohy. Kdo necestuje pravidelně, může tyto výdaje velmi těžko očekávat. Profesionálové v zajišťování služebních cest se v těchto maličkostech dobře vyznají, Vaše náklady Vám předem vyčíslí a zajistí, aby jste nikde neplatili víc, než je skutečně nezbytné.

Pokud máte dojem, že Vás plánování obchodních cest zaměstnává víc, než Váš vlastní business, je právě vhodný čas kontaktovat nás!